Як часто потрібно міняти склоочисники?

Опубліковано:
Рубрика:Блог

Кожен водій перебуваючи за кермом автомобіля, найбільше цінує хорошу видимість. Саме надійні склоочисники забезпечують безпеку під час їзди. Основною проблемою двірників – є їх недовговічність, а про те – як часто їх потрібно міняти, читайте детальніше в нашій статті.

Основні ознаки для заміни склоочисників

Зазвичай, щоб на 100 відсотків переконатись в необхідності заміни склоочисників, варто лише помітити появу смуг води на склі, скрипучий звук, зменшення опірності до скла, чи інші видимі причини. Звернувши увагу на одну з них, варто поквапитись обрати новий, адже склоочисник – це не лише аксесуар, а перш за все запорука безпечної та спокійної їзди.

Придбати новий двірник можна в будь – якому автомагазині, проте перш ніж купити найдешевший, чи найдорожчий, варто переконатись в їх оригінальності та якості. Інтернет -магазин склоочисників «EVO», пропонує вашій увазі широкий асортимент кращих аксесуарів для лобового та заднього скла на всі види авто. Аби не помилитись у правильному виборі варто лише знати рік, марку та інші характеристики вашого «залізного друга» і довіритись нашим кваліфікованим професіоналам своєї справи.

Фактори, що впливають на зношуваність двірників

На термін використання склоочисників перш за все впливають погодні умови. Усім водіям відомо, як під час спеки леза двірників втрачають гнучкість, і з часом викликається кривизна, що провокує не повний контакт з лобовим склом. Холодний сезон навпаки призводить до розтріскування та розщеплення гуми. Звичайно, що інтенсивність використання також негативно впливає на склоочисники, адже пил, абразиви і бруд стирають краї, проте завжди потрібно звертати увагу на кількість часу після останньої заміни двірника.

В залежності від сезонності, для холодної зимової пори року, варто розглядати варіанти із закритими держателями, що запобігають потраплянню снігу та утворенню льоду, в тому числі забезпечуючи хорошу працездатність двірників в складних погодних умовах. Для літнього періоду року підійдуть універсальні склоочисники, асортимент яких по низьким цінам для усіх марок автомобілів, можна знайти на нашому сайті.

Спеціалісти, що працюють в інтернет – магазині склоочисників «EVO» радять замінювати такі аксесуари раз у 6, або ж 12 місяців, хоча всі ці індивідуальні цифри напряму залежать від активного використання вашого транспортного засобу.

Звертайтесь до наших фахівців та купуйте лише якісні оригінальні двірники для вашого автомобіля.