В чому різниця між каркасними і безкаркасними двірниками?

Опубліковано:
Рубрика:Блог

Зимовий сезон розпочнеться вже зовсім скоро, а це означає що дощ, мінусова температура та налипаючий мокрий сніг не за горами. Усім водіям транспортних засобів саме час задуматись про заміну дуже важливого автомобільного аксесуара – склоочисника. Вибір двірників на авто зводиться до двох видів: каркасних та безкаркасних – в чому полягає їх різниця та які краще обрати, детальніше у нашій статті.

Каркасні склоочисники

Двірники, що складаються з металевого каркаса та гумової «стрічки – щітки» мають назву каркасні склоочисники. Сучасні інноваційні технології в машинобудування, дозволили створити для автомобіля опукле лобове скло, і в цьому випадку для кращого притиснення щітки по всій поверхні, каркасні двірники оснащені спеціальною системою, з’єднаною між собою шарнірами. Зазвичай вітчизняні виробники здешевлюють каркасні склоочисники за рахунок тонкого металу та одношарової гуми, тому і довговічність такого двірника суттєво знижується.

Інтернет – магазин склоочисників «EVO» пропонує широкий асортимент товарів високої якості, що створюються з надійного товстого металу в поєднанні з багатопрофільними зносостійкими гумками та клепаними з’єднаннями.

Для низьких температур та холодної пори року розроблені спеціальні зимові каркасні двірники, які оснащені морозостійким корпусом, а також захистом металевих деталей від вологи, що суттєво збільшує їх термін служби.

Безкаркасні склоочисники

Сама назва аксесуару говорить за себе, такі двірники не мають шарнірів, натомість в пристрої є сталева пластина та система пружинних елементів, що ідеально повторює вигини лобового скла. Така конструкція склоочисника не лише рівномірно прилягає по всій довжині, а й відчутно покращує аеродинамічні показники та збільшує оглядові властивості. Що ж стосується зимового періоду року, завдяки низькій схильності до обмерзання та застосування морозостійкої гуми з напилення, безкаркасні двірники безумно надійніші. Однак, варто зауважити вартість цього виду двірників вища за каркасні, проте завдяки більшому терміну експлуатації та індикатору зносу, витрачені кошти швидко окупляться.

Який би тип склоочисників ви не обрали, купити двірники за розумними цінами можна в нашому інтернет – магазині. Спеціалісти компанії з радістю допоможуть підібрати моделі відповідно до марки вашого авто, а ви обов’язково будете приємно здивовані якістю та сервісом.