Як вибрати двірники для автомобіля?

Опубліковано:
Рубрика:Блог

Склоочисники – це незамінні помічники водія у будь-яку погану погоду – в сильний снігопад, рясний дощ, або ж град. Кожен власник автомобіля добре розуміє, що недостатня видимість дороги може привести до неправильних та невчасних дій під час їзди. Рано, чи пізно кожен автомобіліст зіткнеться з проблемою зносу двірників та в результаті їх заміною. Як вибрати правильні склоочисники для транспортного засобу, саме про це детальніше в нашій статті.

Конструкція. Склоочисники бувають трьох видів: каркасні, безкаркасні, гібридні.

Каркасні двірники вважаються найбільш поширеним типом, їх щільність прилягання до скла забезпечує шарнірна система. Якісний двірник такого виду має досить тривалий термін використання та досить добре очищає поверхню.

Безкаркасні склоочисники – це відносно новий аксесуар, особливістю якого є практично повна відсутність металевих деталей. Завдяки інновації у вигляді сталевої основи, двірник абсолютно точно повторює форму скла. Головне досягнення цього типу вважається довговічність та висока стійкість до температури та вологи в порівнянні з іншими пристроями.

Гібридні двірники об’єднують в собі найкращі особливості обох типів склоочисників. Завдяки довгому терміну та універсальності в роботі – логічно що, вартість гібридного виду найвища серед усіх, проте завдяки усім перевагам швидко окуповується.

Довжина. Важливим фактором під час вірного вибору склоочисника є його розмір. Стандартні дані від виробника можуть значно відрізнятись, проте з метою підвищення ефективності роботи, завдяки двірникам трохи більшого розміру, її суттєво можна збільшити.

Матеріал. Особливу увагу під час вибору потрібно приділити саме матеріалу, з якого виготовлений склоочисник. Цінова політика та її діапазон не завжди зможуть передати якість двірника, тому перш за все варто дослухатись до поради грамотного консультанта.

Усі автомобільні аксесуари можуть повністю підійти для вашого автомобіля, проте під час виконання своїх функцій – скрипіти, або ж залишати сліди. Аби кілька разів не повертатись до проблеми заміни двірників, користуйтесь перевіреними та якісними товарами у інтернет – магазині склоочисників «EVO». Наші спеціалісти зможуть надати повний спектр необхідної інформації та провести швидкий підбір склоочисників за привабливою ціною та саме для вашої моделі автомобіля.