Що робити якщо замерзають двірники на авто?

Опубліковано:
Рубрика:Блог

Зовсім скоро опади у вигляді дощу та мокрого снігу накриють Україну на невизначений термін. Поєднуючись з мінусовою температурою, крижана кірка покриває лобове скло та заважає роботі склоочисників. Двірники в такі дні не завжди правильно та повноцінно виконують своє завдання, тим ж залишають на лобовому склі неочищені ділянки. Тема обмерзання двірників стала актуальною не лише власникам недорогих автомобілів, а й новим сучасним іномаркам, тому саме в цій статті ми готові детальніше відповісти на питання – як впоратись із замерзлими склоочисниками.

Мокрий сніг в зимовий період – звичне явище для автомобілістів. Вода потрапляючи на склоочисник, замерзає та блокує усі рухові з’єднання конструкції. Проблема обмерзання двірників стосується не лише каркасних, а й безкаркасних типів, адже гумові робочі частини також мають продовжні лінії, що здатні забитися льодом.

Ефективні методи при обмерзанні двірників

1. При обмерзанні склоочисників варто мати на увазі – не можна вмикати двірники, поки на 100 відсотків не переконаєтесь, що лід під ними розтоплений. В іншому випадку є величезна імовірність згорання приводного електромотора, адже не усі сучасні автомобілі обладнанні реле захисту.

2. Не потрібно відривати щітку силою, тому що це може призвести до пошкодження робочого шару гумової стрічки та погіршити якість очищення.

3. Перед початком руху автомобіля, варто максимально добре очистити лобове скло від бруду, льоду, піску та твердих частинок за допомогою відповідних засобів для очищення. Обов’язково використовуйте відповідний сезону склоомивач.

4. Періодично оглядайте каркас та рухомі частини склоочисника, а при необхідності замініть їх на справні. Це ж стосується і самого лобового скла, адже навіть маленькі тріщини можуть впливати на погіршення якості очищення, або передчасного зносу щіток.

В будь – якому випадку, якщо двірники пошкоджені та не справляються зі своїми функціями, замінити їх завжди вдасться у інтернет – магазині склоочисників «EVO». Наші спеціалісти зможуть проконсультувати кожного власника автомобіля та підібрати ідеальні двірники за привабливою ціною і відмінною якістю.