Про нас

Аксесуари для транспортних засобів завжди були своєрідним сегментом на автомобільному ринку. Якісні та дійсно оригінальні товари, в тому числі склоочисники для всіх видів авто, важкувато знайти серед такої кількості організацій. Наша компанія – це не просто інтернет – ресурс для продажу двірників, а перш за все магазин, що дорожить своєю репутацією та цінує потреби кожного клієнта.

Команда висококваліфікованих спеціалістів, що працюють пліч об пліч вже кілька років, на 100 відсотків фанати своєї справи, йдучи по вулицях столиці помічають тільки двірники на автомобілях і більше нічого. Звичайно, що це жарт, проте в кожному дотепі є частинка правди! І ми точно можемо вас запевнити, що знаємо усе на світі про дивні кріплення, нестандартну довжину щіток та цікаві склоочисники до рідкісних автомобільних засобів.

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН СКЛООЧИСНИКІВ “EVO” створений спеціально, аби наші клієнти могли легко та зручно купити двірники до своїх автомобілів. Великий асортимент склоочисників зробив питання «де придбати двірник до моєї машини?» зовсім не актуальним, і ми як ніхто цьому дуже раді.

Наші фахівці активно працюють над тим, щоб зробити усе можливе для власників транспортних засобів, які хоча б один раз звернулись в нашу компанію. Досвідчені консультанти трудяться кожного дня і готові підказати вам усю інформацію щодо різноманітних типів двірників, а ті гарантії, які ми даємо – не дає більше ніхто.

Зробивши покупку в ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ СКЛООЧИСНИКІВ “EVO”, ви отримаєте:

  • Якісні та оригінальні товари від виробника;
  • Допомогу під час підбору аксесуарів;
  • Гарантію на використання нашої продукції;
  • Доставку  в будь – який населений пункт України;
  • Кваліфіковану консультацію спеціалістів;
  • Вигідну ціну на склоочисники для всіх видів автомобілів.

Телефонуйте, або залишайте запит на нашому сайті і ми обов’язково з вами зв’яжемось впродовж кількох хвилин та підберемо саме той товар, який дійсно сподобається вам.