Блог

Опубліковано:

Зовсім скоро опади у вигляді дощу та мокрого снігу накриють Україну на невизначений термін. Поєднуючись з мінусовою температурою, крижана кірка покриває лобове скло та заважає роботі склоочисників. Двірники в такі дні не завжди правильно та повноцінно виконують своє завдання, тим ж залишають на лобовому склі неочищені ділянки. Тема обмерзання двірників стала актуальною не лише власникам недорогих автомобілів, а й новим сучасним іномаркам, тому саме в цій статті ми готові детальніше відповісти на питання – як впоратись із замерзлими склоочисниками.

Опубліковано:

Склоочисники – це незамінні помічники водія у будь-яку погану погоду – в сильний снігопад, рясний дощ, або ж град. Кожен власник автомобіля добре розуміє, що недостатня видимість дороги може привести до неправильних та невчасних дій під час їзди. Рано, чи пізно кожен автомобіліст зіткнеться з проблемою зносу двірників та в результаті їх заміною. Як вибрати правильні склоочисники для транспортного засобу, саме про це детальніше в нашій статті.

Опубліковано:

Зимовий сезон розпочнеться вже зовсім скоро, а це означає що дощ, мінусова температура та налипаючий мокрий сніг не за горами. Усім водіям транспортних засобів саме час задуматись про заміну дуже важливого автомобільного аксесуара – склоочисника. Вибір двірників на авто зводиться до двох видів: каркасних та безкаркасних – в чому полягає їх різниця та які краще обрати, детальніше у нашій статті.

Опубліковано:

Кожен водій перебуваючи за кермом автомобіля, найбільше цінує хорошу видимість. Саме надійні склоочисники забезпечують безпеку під час їзди. Основною проблемою двірників – є їх недовговічність, а про те – як часто їх потрібно міняти, читайте детальніше в нашій статті.

Опубліковано:

Склоочисники для автомобілів – це не просто так званий аксесуар транспортного засобу, а перш за все вірний товариш в боротьбі з найбільшим ворогом водіїв – поганою погодою та низькою видимістю на дорогах.